فروشگاه حجاب و عفاف بانکی

اصفهان حجاب

مجموعه حجاب و عفاف بانکی اصفهان با بیش از یک دهه فعالیت با مدیریت آقای محمد بانکی در امر تولید محصولات حجاب و ملزومات آن (چادر ، مقنعه، ساق دست و غیره ...) و همچنین با بیش از 50 پرسنل به صورت مستقیم و غیر مستقیم در امر اشتغال زایی یکی از برترین و تخصصی ترین برند های تولید محصولات حجاب و عفاف بوده است.

هجمه های فرهنگی جوامع غربی علیه ارزش های اسلامی بر همگان عیان است. و یکی از این هجمه ها در زمینه حجاب و پوشش بانوان است، از آنجایی که ارائه و تولید محصولات حجاب و عفاف را به عنوان یک تکلیف دینی برای خود می دانیم همواره با تولید بهترین و بروزترین پوشش های ایرانی اسلامی شامل انواع چادر های ملی، قجری، دانشجویی، لبنانی و غیره ... و انواع روسری و مقنعه های مدل دار زنانه و دخترانه و همچنین مقنعه های اداری، در صدد ترویج فرهنگ حجاب در سطح کشور می باشیم.

پارچه چادر گلدار ایرانی

پارچه چادر گلدار ایرانی

پارچه چادر گلدار ایرانی بانکی

  پارچه های چادر ایرانی تولید کارخانه حجاب شهرکرد با کیفیت و رنگ فوق العاده عالی
پارچه های گلدار ایرانی در حال حاضر در  2 نوع عرضه میگردد
یک نمونه با عرض 125 و یک نمونه با عرض 174 

کلیه اجناس کیفیت درجه 1 و تفاوت قیمت بدلیل اختلاف قیمت  در زمان خرید میباشد

 

 

 

مشاهده پارچه چادر گلدار ایرانی
مانتو

مانتو

مانتو بانکی

مشاهده مانتو
چادر دوخته

چادر دوخته

چادر دوخته بانکی

حجاب اسلامی به پوشش های گوناگون زنان مسلمان گفته می شود که مفهوم برآمده از قرآن و دستورات دینی است، حجاب دارای مراتب متوسط خوب و خوب تر است و چادر حجاب برتر بانوان محسوب می شود. چیزی را که تحت عنوان چادر در اکثر نمایشگاه ها و فروشگاه ها دیده می شود با فلسفه حجاب خصوصا مفهومی که از حجاب برتر در ذهن داریم کاملا متفاوت است. محصولات چادر حجاب و عفاف بانکی شامل : انواع چادر دانشجویی ، چادر کارمندی، چادر عبا، چادر عربی، چادر لبنانی صدفی، چادر قجری، چادر سنتی ایرانی، چادر ثمین، چادر ملی، چادر شال دار، چادر کلاه دار، چادر شهرزاد و انواع چادر بچه گانه می باشد.

مشاهده چادر دوخته
مقنعه و روسری و شال

مقنعه و روسری و شال

مقنعه و روسری و شال بانکی

مقنعه و روسری های زنانه مدل دار به گونه ای طراحی می شود که ضمن حفظ حجاب کامل در خور شان و منزلت بانو ایرانی است و همچنین می توانند به دلیل تنوع زیاد که در رنگ و جنس آن وجود دارد جایگزین پوشش های دیگر مثل شال در مجالس و مکان های مختلف شود. مقنعه ها و روسری های بانکی شامل : روسری صدف ساده، مقنعه تینا طرح دار، روسری مهتا ساده، مقنعه سایه، مقنعه گلاره، مقنعه شمیم ساده و غیره می باشد

مشاهده مقنعه و روسری و شال
ست لباس

ست لباس

ست لباس بانکی

ست های لباس شامل( ست دامن .روسری وساقدست) و (ست لباس ساحلی .روسری و ساقدست) به همراه کت میباشد که هم بصورت جدا وهم پک کامل امکان سفارش هست.

مشاهده ست لباس
ست کیف و روسری

ست کیف و روسری

ست کیف و روسری بانکی

ست روسری و کیف جدیدترین نمونه از کارهای ست بازار میباشند

جنس روسری نخی دست دوز سایز 140و اصلا لیز نمیخورن

جنس کیف مخمل پورشه قابل شستشو با کیفیت چاپ عالی

مدل کیفها متنوع میباشند

 

 


 

مشاهده ست کیف و روسری