قوانین و مقررات

کاربران محترم موارد زیر را جهت استفاده از کلیه خدمات و امکانات سایت اصفهان حجاب به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت اصفهان حجاب و استفاده از کلیه خدمات سایت از جمله پروفایل های شخصی به معنی آگاهی کامل و قبول شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از خدمات و سرویس های اصفهان حجاب می باشد . همچنین سفارش های انجام شده توسط کاربران به معنای پذیرفتن کلیه قوانین و مقررات از سوی کاربر می باشد.

شایان ذکر است که کلیه قوانین و مقررات ثبت گردیده در این صفحه جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود و لذا کاربران جهت مطالعه و همچنین آگاهی از آخرین تغییرات در قوانین و مقررات می توانند از این صفحه دیدن فرمایند.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و قوانین وب سایت مکان ها دات کام منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف کاربران

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که از طریق صفحه ثبت نام کاربران اقدام به ثبت اطلاعات خود کرده است و می تواند سفارش محصول دهد و یا از کلیه خدمات سایت استفاده کند. و طیق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام کند.

 

نقد کاربران

کاربران سایت اصفهان حجاب می توانند نقد یا نظرات مثبت و منفی خود را در رابطه با تمامی محصول های ثبت گردیده در سایت ابراز کنند و پس از تائید  سایت آن نظرات جهت نمایش عموم قرار میگیرد . لذا کاربران گرامی باید توجه کنند که در ثبت نظرات, از کلمات نادرست  و ناشایست و توهین آمیز استفاده نکنند و نقدها چه مثبت و چه منفی باید سازنده و در جهت بهبود محصولات باشد. سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که در چنین مواردی آن نقد و نظرات را جهت نمایش عموم تائید نکند و آن را نیز حذف کند و یا متن ویرایش گردیده را جهت نمایش فعال کند.

 

تعهدات فروش محصولات

کلیه محصولات دارای ضمانت سه ماهه می باشد و همچنین در صورت مغایرت سایز بندی چادرها قابل برگشت (هزینه پست بر عهده مشتری) می باشد. کلیه محصولات به صورت سالم و متناسب با درخواست و سفارش مشتری تحویل میگردد و در صورت هرگونه ایراد در سفارش قابل برگشت (هزینه پستی برعهده خود فروشگاه) می باشد.

 

ارتباطات و مکاتبات

هنگامی که شما عضو سایت اصفهان حجاب می شوید به عنوان مشتری به این سایت این اجازه را می دهید که هر زمان که لازم است بتواند از طریق راه های تماس که در فرم ثبت نام وارد کرده اید با شما تماس و یا مکاتبه کند .

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی esfahanhijab.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز راه های ارتباطی رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت اصفهان حجاب هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از esfahanhijab.ir ندارد و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با اصفهان حجاب استفاده کنند.

 

قوانین مرتبط با ارسال مرسوله

کلیه سفارش ها در بازه زمانی 1 الی 7 روز کاری (بسته به نوع ارسال و مکان) قابل دریافت می باشد. هزینه ارسال مرسوله که در فاکتور ذکر می شود فقط برای وزن نیم کیلوگرم (وزن تقریبی یک چادر) می باشد و با افزایش سفارش ها و متقابلا افزایش وزن هزینه ارسال اضافه می گردد.

 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج و کلیه خدمات سایت اصفهان حجاب، در شرایط عادی قابل اجراست و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، اصفهان حجاب هیچ گونه مسئولیتی ندارد.